Hizmetlerimiz

Anasayfa / Hizmetlerimiz

Web Tasarım ve
Programlama Hizmetlerimiz

Sadece size özel tasarlanmış bir arayüz, istediğiniz özelliklerde kodlanarak hayata geçiriliyor. Kurumsal web sayfalarının yanısıra, alışveriş siteleri, kişisel siteler, portallar, mobil uyumlu web sayfaları ve dahası; sizler için Fivi Web Tasarım hizmetleri kapsamında. Eğer bir internet siteniz yoksa ya da yeni teknolojiye sahip ve modern bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız, detayları inceleyin.

DETAYLAR

Reklam ve Tanıtım
Hizmetlerimiz

Firmanızı, ürünlerinizi veya kampanyalarınızı internet ortamında insanlara ulaştırmak isteyebilirsiniz. Ya da kreatif bir kurumsal kimliğe sahip olmak isteyebilirsiniz. Fivi Reklam Hizmetleri, sizlere basılı ve dijital medya oluşturulması, düzenlenmesi ve yönetilmesi konusunda tam destek sunar. Üst düzey kalite ve olması gerektiği gibi bir reklam & tanıtım hizmeti almak isterseniz, detayları inceleyin.

DETAYLAR

Özel Çözümlerimiz ve
Diğer Hizmetlerimiz

Kişisel veya tüzel ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere özel çözümler sunmak isteriz. Web tabanlı otomasyonlar, marka tescili, arama motoru optimizasyonu gibi ayrıntı ancak mutlaka elinizde bulunması gereken hizmetleri en iyi şekilde ve en iyi zamanlama ile sizlere sunuyoruz. Size özel ek hizmetlerimiz için bize ulaşın.

DETAYLAR

Fivi.

Son model hayallerinize son teknoloji Fivi.

İnci Plaza İş Merkezi - Hamidiye Mah. 40812. Sok. No:2 Kat:1 Daire:2 - Beyşehir / KONYA
0 850 302 18 52 - 0 332 512 92 68
info@fivi.com.tr
Copyright 2017 Fivi. Tüm hakları saklıdır.