Editörlük ve Reklam Yönetimi

İçeriklerinizin ve reklam çalışmalarınızın oluşturulması ve yönetilmesi konularında profesyonel destek veriyoruz.

Mevcut materyaller ve hedeflerin içeriklere ve pazarlamaya dönüşmesi için gerekli tüm editörlük ve reklam yönetimi ihtiyaçlarınızı üstleniyoruz. İçeriklerinizin oluşturulup bir düzen içerisinde web sayfaları ya da diğer mecralarda yayına alınması gibi süreçlerin yanısıra hedef kitlelerinize uygun sosyal medya ya da Google Ads gibi reklam havuzlarında yayınlanmak üzere reklamlarınızın oluşturulması, takip edilmesi ve raporlanması gibi hizmetlerimizle tam ihtiyacınıza yönelik tam hizmet veriyoruz.

Web Sayfası Yönetimi

Web sayfalarınızın içeriklerinin yönetilmesi konusunda destek veriyoruz. Ürünleriniz, hizmetleriniz ya da firma bilgileriniz gibi içeriklerin hazırlanması ve yayına alınması süreçlerinde etkili roller alarak web sayfalarınızın sürekli güncel olmasını sağlıyoruz. Google gibi otoritelerin en önemli kriterlerinden biri olan güncel ve özgün içerikler kriterini yerine getirmenizi sağlayarak web sayfanızın hedeflerinize hizmet ederken daha fazla performans göstermesini sağlıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Facebook & Instagram başta olmak üzere sosyal medya mecralarında yayınlanmak üzere reklamlarınızı oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz reklamlarınızın hedef kitlenize daha iyi ulaşabilmesi için gerekli ayarlamaları yaparak süreci başlatıyoruz. Belli periyotlarla sizlere raporlar hazırlayarak kampanyalarınız hakkında ne durumda olduğunuzu özetliyoruz ve daha sonraki çalışmaların yeniden şekillenmesini sağlıyoruz.

Google Ads ve Reklam Havuzları

Günümüzde en çok kullanılan reklam alanları sosyal medya mecraları olsa da hala çok güçlü otorite mecralarda reklam havuzları ciddi getiriler sağlamakta. Bunlardan en önemlisi Google Ads. Google aramalarında ya da Google ile ilişkili tüm alanlarda birden fazla türde gösterilecek reklamlarınızın hazırlanması, hedef kitlesine uygun kriterlerde yayınlanması ve raporlanması süreçlerini takip ediyoruz.

Google & Apple Haritalar

İşletmeniz için Google Business ve Apple Maps kaydı oluşturarak daha kolay erişilebilir hale getiriyoruz. Haritalar üzerindeki içeriklerinizi ve gerekli bilgilerinizi nasıl yöneteceğiniz konusunda destek veriyoruz.

Fiyat Teklifi İsteyin

Fiyat teklifi istek formumuzu doldurun, müşteri temsilcimiz sizlerle en kısa sürede iletişim sağlasın.

Özel Çözümlerimiz

İhtiyaçlarınıza yönelik olarak sunacağımız özel çözümlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bırakın.

İş Ortaklığı Programımız

İş ortaklığı programımız hakkında bilgi almak ve sürece dahil olmak için iletişim bilgilerinizi bırakın.

Son model hayallerinize son teknoloji Fivi.