Reklam ve Tanıtım Hizmetlerimiz

Anasayfa / Reklam ve Tanıtım Hizmetlerimiz

Logo Tasarımı

Renkleri, duruşu, karizması ve diğer karakteristik özellikleri ile tamamen firmanızı yansıtması gereken ve bilinç altında firmanızın izlerini oluşturan logo, bir firma için en önemli reklam, tanıtım ve imza aracıdır. Resmi evraklardaki kaşeniz kadar ve hatta belki de daha önemli olan logo, tasarım ve yazılım hizmetlerinden önce hazırlanmalıdır. Fivi, sizi ve firmanızı en iyi şekilde yansıtacak, internet dünyasındaki varlığınızı koruyacak logonuzu profesyonel bir şekilde hazırlar.

Kurumsal Kimliğiniz

Firmanızı ilk temsil eden logonuz başta olmak üzere; kartvizitiniz, kataloğunuz, antetli kağıtlarınız, el ilanlarınız ve basılı diğer medyalarınız için Fivi profesyonel modern hizmetler sunar. Alışılagelmişin dışına çıkmak ve yaptığınız işin kalitesini yine aynı yüksek kalitedeki basılı medyalarınızla müşterinize aktarmak için Fivi Kurumsal Kimlik hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Tamamen size özel olarak hazırlanan kurumsal kimlik grafikleriniz, kaliteli bir baskı yapıldıktan sonra sizlere ulaştırılır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesapları günümüzde yediden yetmişe hepimizin cebindeki yayın araçları olarak nitelendirilebilir. Yani; el ilanlarının yeni nesil versiyonu sosyal medya reklamları denilebilir. Ancak bu reklamları vermeden önce, sosyal medya hesaplarını firmayı yansıtacak şekilde hazırlamak ve kurgulamak gerekir. Hesapların aktifleştirilmesi, profil ve kapak fotoğrafları gibi görsellerin hazırlanıp yüklenmesi, firma bilgilerinin eksiksiz ve doğru bir biçimde hesap bilgilerine aktarılması ve aktif edilen bu hesapların birbirleri ile bağlantılarının sağlanması, Fivi bünyesinde Sosyal Medya Yönetimi olarak adlandırılır.

Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesaplarınız yoksa ya da var olan amatör hesaplarınızı profesyonel bir hale getirmek istiyorsanız Fivi Sosyal Medya Yönetimi hizmetini tercih edebilirsiniz.

Reklam Grafikleri ve Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal medya reklamları, el ilanlarının yeni nesil versiyonudur. Günümüzde kapılara bırakılan veya direk şahsen dağıtılan el ilanlarının ulaşamadığı kitlelere sosyal medya hesapları aracılığı ile ulaşabilir haldeyiz. Yani; cebimizde taşıdığımız ve her fırsatta internette neler olmuş sorusuna yanıt aramak için kurcaladığımız cep telefonlarımız üzerinden yayınlanan reklamlar, tüm dünyada en etkili reklam biçimi olarak kabul edilmektedir. Peki bu reklamları nasıl hazırlamak gerekir? Hazırladığımız bu reklamları nasıl istediğimiz hedef kitlesine ulaştırabiliriz?

Fivi, sizin için reklam yönetimi hizmeti veriyor. Kampanyalı ürününüz, indirim günleriniz, yeni ürettiğiniz ürünler, şirket bilgileriniz, ulaşım bilgileriniz, fırsatlarınız gibi reklam içeriklerinizi sizin adınıza reklama dönüştüren Fivi, yine sizin adınıza ulaşmak istediğiniz hedef kitlesine ulaştırıyor. Gerekli grafiklerin hazırlanması, gerekli ön bilginin alınması ve hedeflerin belirlenmesi gibi işlemleri de sizin adınıza gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra, yeni açılan firmanızı veya yeni faaliyete geçirdiğiniz hizmetlerinizi de insanlara duyurmanız için sizin adınıza faaliyet gösteriyor.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Başta Google olmak üzere Yandex, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında ne kadar yer edinirseniz; ulaştığınız kitle o kadar fazla olacaktır. Bu mecralarda yer edinebilmek için ise; Fivi'nin sizlere sunduğu SEO hizmetlerini deneyebilirsiniz.

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu hizmetlerinin içeriğinde internet sitesinin hızlandırılması, kullanılan grafiklerin optimizasyonu, içeriklerin yeniden düzenlenmesi, etiketlerin ve meta etiketlerinin kurallara uygun halde oluşturulması veya düzenlenmesi, site haritasının oluşturulup gerekli mecralara bildirilmesi, dış ve iç linklerin olması gerektiği gibi kurgulanıp bağlantıların sağlanması ve reklam önerileri gibi işlemler bulunur. Fivi, en az bütçe ayırarak en fazla geri bildirimi alabilmeniz için tüm işlemleri sağlar ve sizlere önerilerde bulunur.

Google Business Kaydı

Yeni teknoloji ile hayatımıza giren Google Haritalar gibi hizmetler içerisinde firmanızın yeri var mı? İnsanlar yaptıkları Google aramalarında ve haritalarda firmanızı görebiliyor ve yol tarifi alabiliyor mu? Fivi, sizin için tüm bunları sağlayacak kayıt hizmetini sunuyor. Daha fazla yer edinin, daha fazla bulunabilir olun.

Marka Tescili - Patent Başvuruları

Bir marka iseniz, bunu tescil etmeniz gerekir. Öyle ki; tescil edilmiş markalarınız ikinci bir kişi/kurum tarafından kullanılamaz, ticari faaliyetlere konu edilemez. Fivi, markanızı tescil etmeniz için sizin adınıza tüm işlemleri takip eder ve başvurunuzu yapar. Marka tescili konusunda ön araştırma yaptırmak ve başvuru yapmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

BİR WEB SAYFASINA İHTİYACINIZ YOK MU?

FİYAT TEKLİFİ AL
TÜM REFERANSLARIMIZ

Web Tasarım

Tamamen özgün arayüz tasarımları ve kodlama ile işlevsel, hedeflerinize uygun ve profesyonel web sayfaları hazırlıyoruz ve bir yıl destek sunuyoruz.

DETAYLAR

Reklam & Tanıtım

Başta sosyal medya içerikleri olmak üzere reklam yönetimi, ürün tanıtımları ve kurumsal kimlik gibi tüm basılı ve dijital medya hizmetlerimizi kapsar.

DETAYLAR

Özel Çözümler

Otomasyon, prodüksiyon ve tüm ara veya toplam hizmetlerimizi kapsar. Özel çözümlerimiz için size özel teklifimizi hemen isteyebilirsiniz.

DETAYLAR

Fivi.

Son model hayallerinize son teknoloji Fivi.

İnci Plaza İş Merkezi - Hamidiye Mah. 40812. Sok. No:2 Kat:1 Daire:2 - Beyşehir / KONYA
0 850 302 18 52 - 0 332 512 92 68
info@fivi.com.tr
Copyright 2017 Fivi. Tüm hakları saklıdır.