Tasarımlar ve Prodüksiyon

Dijital medyalar, fotoğraf & video çekimleri ve kurumsal kimlik gibi grafik ihtiyaçlarınızın tümünü karşılıyoruz.

Firmanızın, hizmetlerinizin ya da ürünlerinizin tanıtımı için bir çok yol var ve bu yolların çoğu bilgisayar ortamındaki grafik/animasyon çalışmalarından, sahada ya da stüdyoda yapılacak fotoğraf & video çekimlerinden geçiyor. Pazaryerleri, e-ticaret siteniz ya da sosyal medya hesaplarınızda kullanabileceğiniz bir çok materyali üretmek adına yıllardır biriktirdiğimiz tecrübe ile profesyonel hizmetler sunuyoruz. Gelin bu hizmetlerimize yakından bakalım.

Fotoğraf Çekimleri

Hangi sektörde bulunduğunuzun ya da ürettiğiniz ürünlerin fiziksel özelliklerinin hiç bir önemi yok. Ürünlerinizi potansiyel müşterilerinize internet ortamında ulaştırmak istiyorsanız bunu yaparken detaylı ve kaliteli ürün fotoğrafları ile desteklemeniz gerekir. Stüdyoda ya da sahada, manken ile ya da tek ürün olarak gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimlerimiz sonrasında hangi ortamlarda kullanmak istiyorsanız o ortamlara uygun format ve boyutlarda fotoğraflarınızı teslim ediyoruz.

Video Çekimleri

Fotoğraf çekimlerinin yanısıra, 360 derece ürün videoları gibi videolar ile ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi destekliyoruz. Çekimlerimizi hem sahada, hem de stüdyomuzda gerçekleştiriyoruz ve kurgu & montaj gibi projeyi tamamlayıcı iş parçalarını da eksiksiz tamamladıktan sonra projenizi teslim ediyoruz.

Çekimlerde sektörünüze ve ürününüze uygun manken, seslendirme ve efekt/animasyon gibi opsiyonel detaylar ekleyebiliyoruz.

Grafik Çalışmaları ve Kurumsal Kimlik

Bilgisayar ortamında hazırlanması gereken tüm dijital ve basılı medyalarınız için grafik desteği veriyoruz. İster sosyal medyada bir kutlama mesajı paylaşmak isteyin, isterseniz de yeni yıl için promosyon takvim çalışması hazırlatmak isteyin. Tüm bunların yanısıra, hemen her firmanın ihtiyacı olan kurumsal kimlik için profesyonel çalışmalar hazırlıyoruz. Fatura tasarımından e-posta imzalarına, araç giydirmeden ambalaj tasarımına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

İş ortaklarımızla birlikte kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı matbaa işlerinizin süreçlerini yönetiyoruz. Yıllardır çalıştığımız ve kalitesinden ödün vermeyen iş ortaklarımız ile baskı süreçleriniz için en uygun çalışmaları en uygun formatlarda üretiyor, test ve final baskılarınızı alıyor, sizlere teslim ediyoruz.

Prodüksiyon Çalışmaları

Reklam filmleri, seslendirmeler, karşılama mesajları ya da jingle gibi içerikleri üretiyoruz. Youtube ya da diğer sosyal medya mecralarına etkili ve dolu dolu içerikler hazırlıyor, hizmet ya da ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtmaya yönelik çalışmalar yürütüyoruz.

Fiyat Teklifi İsteyin

Fiyat teklifi istek formumuzu doldurun, müşteri temsilcimiz sizlerle en kısa sürede iletişim sağlasın.

Özel Çözümlerimiz

İhtiyaçlarınıza yönelik olarak sunacağımız özel çözümlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bırakın.

İş Ortaklığı Programımız

İş ortaklığı programımız hakkında bilgi almak ve sürece dahil olmak için iletişim bilgilerinizi bırakın.

Son model hayallerinize son teknoloji Fivi.