Web Tasarım & Programlama Hizmetlerimiz

Anasayfa / Web Tasarım & Programlama Hizmetlerimiz

Web Arayüzlerinin Tasarlanması

İnternet sitelerinin ziyaretçileri ile tanıştığı alan arayüzleridir. Web arayüzleri, internet sitesinin nasıl bir perspektifte göründüğünü ve içeriklerin hangi düzende sergilendiklerini belirler. Bu nedenle, bir internet sitesi oluşturulurken ilk olarak arayüzü tasarlanır. Fivi, tüm hizmetlerinde olduğu gibi arayüz tasarımı hizmetinde de her müşterisi için özel olarak çalışır ve hazır bir şablon kullanmaz.

Arayüz tasarlanırken firma logosu başta olmak üzere, firma çizgileri, tarihi, kokusu ve rengi baz alınır ve firmanızı en iyi şekilde yansıtacak arayüzü ortaya koymak için tüm imkanlar kullanılır. Firmanıza özel olarak hazırlanan web arayüzünüz, onayınıza sunulur ve istediğiniz değişiklikler de yapıldıktan sonra tamamlanır.

Web Arayüzlerinin Kodlanması

Web arayüzleri, tasarlandıktan sonra kodlarla hayat bulmalıdır. Ancak kodlaması yapılan web arayüzleri internet tarayıcısı ile açılabilir ve içerikleri ziyaretçiye aktarabilir. Fivi, sizin için özel tasarlanmış web arayüzünüzü yine sizin için özel olarak Html / CSS ve Javascript ile zenginleştirilmiş bir kompozisyona dönüştürür ve internet siteniz ilk nefeslerini almaya başlar.

Arayüzünüz hem masaüstü bilgisayarlar, laptoplar için hem de mobil cihazlar için uygun çözünürlüklerde kodlanırlar. Kodlama yapılırken belli standartlar göz önünde bulundurulur ve bu standartları önemseyen platformlarda ( Google vb. ) hatrı sayılır bir kod dizilimi hazırlanır. Bu kodlamanın içerisinde H1, H2 tagleri gibi bazı kurallar uygulanır ve içeriklerin hiyerarşik bir şekilde görüntülenebilmesi sağlanır.

Mobil cihazlar için hazırlanan arayüz kodlamalarında sadece içeriklerin ekrana sığması ile yetinilmez ve küçük ekranlarda en iyi şekilde görüntülenmesi için ek düzenlemeler yapılır. Bu düzenlemelere buton büyüklükleri, rahat kullanım, hızlı navigasyon ve hızlı sayfa yüklenmeleri dahildir.

Yönetici Paneli Entegrasyonu

İnternet siteleri hazırlanıp yayına alındıktan sonra tüm işlemleri sona eren bir hizmet değildir. Hazırlanan internet sitelerinin içerikleri belli periyotlarda veya ihtiyaç dahilinde değiştirilebilir veya eklenebilir. Bunu sağlamak için ise Fivi; bilgisayar kullanmayı bilen herkesin rahatlıkla kullanabileceği yönetici panelini hazırladığı internet sitelerine entegre eder. Yönetici paneli; müşteri isteklerini uygulamakta hızlanmamızı sağladığı gibi aynı zamanda müşterilerin kendi ekranlarını kullanarak kendi internet sitelerinde istedikleri değişiklikleri rahatça yönetebilmelerine olanak tanır.

Entegre edilen ve projeye göre özel olarak hazırlanan yönetici paneli, mobil cihazlara uyumludur. Yani, tüm cihazlardan giriş yapılabilir ve rahatça yönetim araçları kullanılarak internet sitesi güncellenebilir.

BİR WEB SAYFASINA İHTİYACINIZ YOK MU?

FİYAT TEKLİFİ AL
TÜM REFERANSLARIMIZ

Web Tasarım

Tamamen özgün arayüz tasarımları ve kodlama ile işlevsel, hedeflerinize uygun ve profesyonel web sayfaları hazırlıyoruz ve bir yıl destek sunuyoruz.

DETAYLAR

Reklam & Tanıtım

Başta sosyal medya içerikleri olmak üzere reklam yönetimi, ürün tanıtımları ve kurumsal kimlik gibi tüm basılı ve dijital medya hizmetlerimizi kapsar.

DETAYLAR

Özel Çözümler

Otomasyon, prodüksiyon ve tüm ara veya toplam hizmetlerimizi kapsar. Özel çözümlerimiz için size özel teklifimizi hemen isteyebilirsiniz.

DETAYLAR

Fivi.

Son model hayallerinize son teknoloji Fivi.

İnci Plaza İş Merkezi - Hamidiye Mah. 40812. Sok. No:2 Kat:1 Daire:2 - Beyşehir / KONYA
0 850 302 18 52 - 0 332 512 92 68
info@fivi.com.tr
Copyright 2017 Fivi. Tüm hakları saklıdır.