Web Tasarım & Programlama

Kişisel ya da sektörünüze özel dilediğiniz özelliklerde ve yönetilebilir özgün web projeleri hazırlıyoruz.

Artık güç, internet dünyasında güçlü olanın elinde. Rakiplerinizle rekabet edebilmek için ulaşılabilir olmak önemli. Aynı zamanda işinizi internet dünyasına güçlü ve doğru bir şekilde yansıtmak en iyi başlangıç. Hem internet dünyasındaki varlığınız hem de bunu destekleyen basılı medyalarınız için Fivi Yazılım her zaman hazır.

Özgün Web Arayüzü Tasarımı

İnternet sitelerinin ziyaretçileri ile tanıştığı alan arayüzleridir. Web arayüzleri, internet sitesinin nasıl bir konseptte göründüğünü ve içeriklerin hangi düzende sergilendiklerini belirler. Bu nedenle, bir internet sitesi oluşturulurken ilk olarak arayüz tasarımı yapılır. Fivi Yazılım, tüm hizmetlerinde olduğu gibi arayüz tasarımı hizmetinde de her müşterisi için özel olarak çalışır ve hazır bir şablon kullanmaz.

Arayüz tasarlanırken firma logosu başta olmak üzere, firma çizgileri, tarihi, kokusu ve rengi baz alınır ve firmanızı en iyi şekilde yansıtacak arayüzü ortaya koymak için tüm imkanlar kullanılır. Firmanıza özel olarak hazırlanan web arayüzünüz onayınıza sunulur ve istediğiniz değişiklikler de yapıldıktan sonra tamamlanır.

Özgün Kodlama

Web arayüzleri, tasarlandıktan sonra kodlarla hayat bulmalıdır. Ancak kodlaması yapılan web arayüzleri internet tarayıcısı ile açılabilir ve içeriklerini ziyaretçiye aktarabilir. Fivi Yazılım, sizin için özel tasarlanmış özgün web arayüzünüzü yine özgün bir şekilde hiç bir şablon kullanmadan Html/CSS ve Js ile zenginleştirilmiş bir kompozisyona dönüştürür ve internet siteniz ilk nefeslerini almaya başlar.

Arayüzünüz hem masaüstü bilgisayarlar, laptoplar için hem de mobil cihazlar için uygun çözünürlüklerde kodlanırlar. Kodlama yapılırken belli standartlar göz önünde bulundurulur ve bu standartları önemseyen platformlarda (Google gibi) hatrı sayılır bir kod dizilimi hazırlanır.

Mobil cihazlar için hazırlanan arayüz kodlamalarında sadece içeriklerin ekrana sığması ile yetinilmez ve küçük ekranlarda en iyi şekilde görüntülenmesi için ek düzenlemeler yapılır. Bu düzenlemelere buton büyüklükleri, rahat kullanım, hızlı navigasyon ve hızlı sayfa yüklenmeleri gibi kriterler dahildir.

Yönetici Paneli

İnternet siteleri hazırlanıp yayına alındıktan sonra tüm işlemleri sona eren bir hizmet değildir. Hazırlanan internet sitelerinin içerikleri belli periyotlarda veya ihtiyaç dahilinde değiştirilebilir veya eklenebilir. Web sayfanızın buna elverişli bir internet sitesi olması için Fivi Yazılım, bilgisayar kullanmayı bilen herkesin rahatlıkla kullanabileceği yönetici panelini hazırladığı internet sitelerine entegre eder. Yönetici paneli; müşteri isteklerini uygulamakta hızlanmamızı sağladığı gibi aynı zamanda müşterilerin de kendi ekranlarını kullanarak kendi internet sitelerinde istedikleri değişiklikleri rahatça yapabilmelerine olanak tanır.

Entegre edilen ve projeye göre özel olarak hazırlanan yönetici paneli mobil cihazlara uyumludur. Böylelikle internete bağlanabilen tüm cihazlarınızdan bağlanabilir ve yönetmeye başlabilirsiniz.

Ücretsiz İçerik Yönetimi

Yönetici paneli sayesinde tüm projelerimiz kolay bir şekilde yönetilebilir ve içerikler eklenip çıkartılabilir olarak hazırlanıyor. Yine de, başlattığımız tüm projelerde tam 1 yıl boyunca ücretsiz editörlük hizmetimiz bulunuyor.

Yönetici panelimizi kullanmak Facebook hesabına giriş yapıp bir şeyler paylaşmak kadar kolay olsa da hiç bir müşterimizin değerli vaktini bu rutin editörlük işleri için harcamaması için, hazırladığımız tüm web sayfalarında 12 ay boyunca ücretsiz editörlük desteği veriyoruz.

Fiyat Teklifi İsteyin

Fiyat teklifi istek formumuzu doldurun, müşteri temsilcimiz sizlerle en kısa sürede iletişim sağlasın.

Özel Çözümlerimiz

İhtiyaçlarınıza yönelik olarak sunacağımız özel çözümlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bırakın.

İş Ortaklığı Programımız

İş ortaklığı programımız hakkında bilgi almak ve sürece dahil olmak için iletişim bilgilerinizi bırakın.

Son model hayallerinize son teknoloji Fivi.