İş Geliştirme Formu

Anasayfa / İş Geliştirme Formu

Fivi olarak birden çok hizmet veriyoruz ve sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizin kalitesi hakkında iletmek istediklerinizi yukarıya yazabilirsiniz.
Destek veya bilgi taleplerinize geri dönüşlerimizin zamanlaması ve tatmin edici bilgiler içermesi konusunda düşündüklerinizi yukarıya yazabilirsiniz.
Verdiğimiz hizmetlerin eksiklikleri ya da müşteri ilişkilerimiz, fiyatlandırmamız gibi farklı konularda gördüğünüz eksiklikleri ya da hatalarımızı yukarıya yazabilirsiniz.
Web tasarım ve programlamadan tutun, basılı medyaya kadar geniş bir hizmet yelpazemiz var ancak yine de sizlerin ihtiyaçlarına yönelik yenilikler getirmeyi seven bir firmayız. Neler eklemek isterseniz yukarıya yazabilirsiniz.
Hizmetlerimizi ya da müşteri ilişkilerimizi yeterli görüp, bizleri çevrenize öneriyor musunuz?

Web Tasarım

Tamamen özgün arayüz tasarımları ve kodlama ile işlevsel, hedeflerinize uygun ve profesyonel web sayfaları hazırlıyoruz ve bir yıl destek sunuyoruz.

DETAYLAR

Reklam & Tanıtım

Başta sosyal medya içerikleri olmak üzere reklam yönetimi, ürün tanıtımları ve kurumsal kimlik gibi tüm basılı ve dijital medya hizmetlerimizi kapsar.

DETAYLAR

Özel Çözümler

Otomasyon, prodüksiyon ve tüm ara veya toplam hizmetlerimizi kapsar. Özel çözümlerimiz için size özel teklifimizi hemen isteyebilirsiniz.

DETAYLAR

Fivi.

Son model hayallerinize son teknoloji Fivi.

İnci Plaza İş Merkezi - Hamidiye Mah. 40812. Sok. No:2 Kat:1 Daire:2 - Beyşehir / KONYA
0 850 302 18 52 - 0 332 512 92 68
info@fivi.com.tr
Copyright 2017 Fivi. Tüm hakları saklıdır.