Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal

2017 yılında Beyşehir / KONYA’da kurulan Fivi Yazılım & Reklam Ajansı, yazılım ve reklam & tanıtım sektörlerinde öncü olmayı hedefler. Alanında deneyimli ve güçlü ekibi ve sektörlerinde öncü iş ortaklarıyla beraber en iyi hizmeti en iyi zamanlama ve uygun bütçe ile müşterilerine sunan Fivi, tamamladığı tüm projelerin hizmet, zamanlama ve bütçe kriterlere uygun olmasını ve daima giderek artan kalite ve özveriyi sağlamak için tüm enerjisini ortaya koyar. Firma olarak da ekip olarak da genç enerjiye sahip Fivi, yenilikçi ve en son teknolojiyi kullanan yollarla hizmet verir.

Vizyonumuz

Türkiye ekonomisine ve milletimize fayda sağlayacak her türlü işletmenin internet ve reklam yüzü olmak.

Misyonumuz

Fivi Yazılım ve Reklam Ajansı’na dokunan herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.

 

Fivi 2017.

Web Tasarım

Tamamen özgün arayüz tasarımları ve kodlama ile işlevsel, hedeflerinize uygun ve profesyonel web sayfaları hazırlıyoruz ve bir yıl destek sunuyoruz.

DETAYLAR

Reklam & Tanıtım

Başta sosyal medya içerikleri olmak üzere reklam yönetimi, ürün tanıtımları ve kurumsal kimlik gibi tüm basılı ve dijital medya hizmetlerimizi kapsar.

DETAYLAR

Özel Çözümler

Otomasyon, prodüksiyon ve tüm ara veya toplam hizmetlerimizi kapsar. Özel çözümlerimiz için size özel teklifimizi hemen isteyebilirsiniz.

DETAYLAR

Fivi.

Son model hayallerinize son teknoloji Fivi.

İnci Plaza İş Merkezi - Hamidiye Mah. 40812. Sok. No:2 Kat:1 Daire:2 - Beyşehir / KONYA
0 850 302 18 52 - 0 332 512 92 68
info@fivi.com.tr
Copyright 2017 Fivi. Tüm hakları saklıdır.