Web Tasarım & Programlama

Web siteleri özellikle şirketlerin olmazsa olmaz online şubeleridir. Günümüz şartlarında internette var olmayan hiç bir şirket kendi sınırlarını henüz çizememiş, orta ve büyük ölçekte potansiyel müşterisine ulaşamamış demektir.

İnternet ortamında varlıkları olmayan ya da alt yapısı doğru kurulmamış şirketlere verdiğimiz profesyonel hizmetlerle en iyisini sunmaya devam ediyoruz.

Tamamen şirket karakterine uygun özgün tasarımlar hazırlayarak şirketinizin tüm karakteristi özelliklerini ve ürünlerini ya da hizmetlerini en iyi şekilde sunabilecek web sayfalarını hazırlarken, her zaman en güncel teknolojiyi kullanıyoruz.

Başlangıç paketlerimizden en üst paketlere kadar verdiğimiz tüm web sayfası hizmetlerimizde özgün tasarım geleneğimizi devam ettiriyoruz. Gerçekten tasarım ve yazılım üretmenin verdiği hazzın yanı sıra, Google gibi arama motorlarında üst sıralarda hızlıca bulunabilen web sayfaları sahibi olan memnun müşterilerimizin bizlere verdiği destek; bu geleneği devam ettirmemizin en büyük sebebidir.

Hazırladığımız web sayfalarının tümünde kolayca kullanılabilen ve oldukça yetenekli yönetici panelleri kullanıyoruz. Destek isteyen müşterilerimize ücretsiz bir şekilde yönetici paneli kullanımı ile ilgili detaylı eğitimi de sağlıyoruz. Buna ek olarak, her ne kadar kolay bir şekilde yönetilebilen web sayfaları hazırlamış olsak da; proje teslim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca web sitesi editörlük ve destek hizmetimizi tüm web sayfası projelerimizde ücretsiz sağlıyoruz.

Referanslarımızı inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilir, iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Copyright © 2024 - Fivi. Tüm hakları saklıdır.