Yaşayan Bir Web Sayfası İçin Hayati Gereklilikler Neler?

Anasayfa / Blog / Yaşayan Bir Web Sayfası İçin Hayati Gereklilikler Neler?

Bizim de içinde bulunduğumuz bu sektörde, verdiğimiz çoğu hizmet gibi web sayfası hizmetlerimiz de  “yap, bitir, geç” şeklinde bir sefere mahsus verilmiş bir hizmet gibi algılanamaz. Çünkü; bir internet sitesi hazırladığımızda biliyoruz ki gün geçtikçe hem müşterimizin hem de güncel teknolojinin zorunlu kıldığı revizeler ve güncellemeler olacaktır. Bu revizeler ve güncellemelerin dışında ise, alt yapıların zorunlu kıldığı düzeltmeler de söz konusu olacaktır. Ancak, gelin bunlardan önce bir internet sitesi nasıl hayat bulur ve hayatta kalır bunlardan bahsedelim.

Yetkili kişilerin hayallerinde filizlendirdiği internet siteleri, bizlerin önüne proje olarak konulduğunda ilk başta temel ihtiyaçları karşılanır. Bunlardan en önemlileri alanadı ve hostingdir. Alanadı olarak tabir ettiğim, internet sitesinin adresidir. Bu adrese girildiğinde de yönlendirilen, içerisinde internet sitesinin çalışabileceği alana da hosting denir. Elbette, internet sitesinin içeriğine, alt yapısına, kodlama biçimine ve harcayacağı sistem gereksinimlerine göre hosting kullanılır ve en uygun olan barındırma seçeneği seçilip, internet sitesi emanet edilir.

Bir alanadı ve bir hosting ile internet sitesi tamam mı?

Elbette hayır. Bu ikili, evimiz, arabamız, suyumuz ve yemeğimiz gibi temel şeyler olsalar da; internet sitelerinin öncelikle tasarlanıp kodlanması, sonra ise sürekli takip edilip güncellenmesi gerekir. Peki bunu kimler yapmalıdır?

Verdiğimiz hizmetlerde 12 ay boyunca ücretsiz destek sunduğumuzu üzerine basarak müşterilerimize belirtiyoruz. Bunun nedeni ise, internet sitesini gerçekten yaşatabilmek. Bize göre, güncellenmeyen ve uzun süredir hazırlandığı ilk haliyle duran internet siteleri bitkisel hayattadır. Yani, hayallerde filizlenen internet siteleri, sadece bir an için hayalleri süslemiştir. Bu sebeple, ne firmanıza ne de topluma bir faydası dokunmayacaktır.

İnternet sitelerinin hedeflerine uygun şekilde yönetilmesi ve gerekli güncellemelerin yapılması, hayati bir gerekliliktir. Gerek Fivi olarak bizler, gerekse de bu işi yapan diğer profesyonel firmalar bilirler ki; internet siteleri yaşayan bir varlıktır ve her canlı gibi yaşamını sürdürebilmesi için bazı ihtiyaçları olacaktır.

İlginize teşekkür ederiz,

Fivi.

Web Tasarım

Tamamen özgün arayüz tasarımları ve kodlama ile işlevsel, hedeflerinize uygun ve profesyonel web sayfaları hazırlıyoruz ve bir yıl destek sunuyoruz.

DETAYLAR

Reklam & Tanıtım

Başta sosyal medya içerikleri olmak üzere reklam yönetimi, ürün tanıtımları ve kurumsal kimlik gibi tüm basılı ve dijital medya hizmetlerimizi kapsar.

DETAYLAR

Özel Çözümler

Otomasyon, prodüksiyon ve tüm ara veya toplam hizmetlerimizi kapsar. Özel çözümlerimiz için size özel teklifimizi hemen isteyebilirsiniz.

DETAYLAR

Fivi.

Son model hayallerinize son teknoloji Fivi.

İnci Plaza İş Merkezi - Hamidiye Mah. 40812. Sok. No:2 Kat:1 Daire:2 - Beyşehir / KONYA
0 850 302 18 52 - 0 332 512 92 68
info@fivi.com.tr
Copyright 2017 Fivi. Tüm hakları saklıdır.